Bestyrelsen
Formand

Søren Friis Formand

Hans Egedes Vej 67
9600 Aars

+45 4062 4743
Formand@aarsgolfklub.dk

Næstformand/sekretær

Claus Andreasen Næstformand/sekretær

Dronningholmvej 56
9600 Aars

+45 2527 0879
Claus_Andreasen@hotmail.com

Bestyrelsesmedlem

Birte Hvid Benediktson Bestyrelsesmedlem

Præstegårdsvej 5
9600 Aars

+45 4086 2677
birte.hvid@privat.dk

Bestyrelsesmedlem

Karsten Urbrand Bestyrelsesmedlem

Keldgårdsvej 43
9600 Aars

+45 6168 3223
Kun@esaars.dk

Kasserer

Jakob Rold Christensen Kasserer

Hans Egedes Vej 237
9600 Aars

+45 2238 5357
roldthomsen@hotmail.com

Poul Erik Haurum Bestyrelsesmedlem

Ansgarsvej 5
9600 Aars

+45 4014 1912
poul.haurum@gmail.com

Bestyrelsesmedlem

Knud Pedersen Bestyrelsesmedlem

Tokesvej 1 st.
9600 Aars

+45 2320 0633
Knp@aars.dk

Supplant

Jens Jensen Supplant

Mejsevej 3
9600 Aars

+45 4019 8605
j.jens1@gmail.com

Supplant

Torben Sørensen Supplant

Thyrasvej 15
9640 Farsø

+45 2346 9552
Torben@datanik.dk

×

Vi anvender cookies for at forbedre din oplevelse, opsamle statistik og huske indstillinger. Ved at klikke videre accepterer du dette. Accepter